PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=140455}
7,0 114
ocen
7,0 10 1 114
Azazel
powrót do forum serialu Azazel

Widziałam, naprawdę dobry. Fajna rola Bezrukowa, widać, że umie grać nie tylko romantycznych mafiosów ;), bardzo przyjemna muzyka, ogólnie serial dorównuje książce.

chaela

Co prawda samego filmu nie ogladalam, ale czytalam ksiazke i o ile film jest choc trosze podobny do ksiazki to owszem, godne polecenia :D

ijot17

Czy wie ktoś może gdzie można dostac ten film? Najlepiej z napiasmi ^^
Lub inaczej: gdzie ściągniąć, a gdzie dostać napisy?

Peacock

nie pamiętam jak się nazywa ta księgarnia wysyłkowa, ale jak wrzucisz w google hasło Azazel DVD to powinna się pojawić. dostępnee są wszystkie 3 filmy- azazel, gambit... i statski sowietnik- tylko że w wersji rosyjskiej. właśnie zamówiłam. Pozdrawiam

iwonale

Dzisiaj bedzie pierwszy odcinek na tv4 o 21!

ocenił(a) serial na 6
Zaratustra

Oglądałem. Ciekawie sfotografowany i nawet wciąga. Nieźli aktorzy. To taki mini serial, ma tylko 4 odcinki więc obejże wszystkie. Mogę polecić, ale tylko tym ktorzy lubią takie starodawne klimaty :)

czester

zapowiada sie bardzo fajnie.Ksiaka byla swietna wiec mam duze oczekiwania tylko troche ten fandorin mi nie pasuje

ocenił(a) serial na 10
chaela

Mini serial Azazel jest świetny... Mam zamiar przeczytać też książkę. Ulubiona postać z Azazela: Fandorin,świetny i przystojny:)

ocenił(a) serial na 4
Kapitan_Aleksandra_Sparr

A wg mnie za bardzo poszli w groteskę. W książce to jednak było bardziej na poważnie. Np. w książce Zurow to awanturnik z ułańską fantazją, a w filmie wychodzi na pijaka i kretyna.

ocenił(a) serial na 10
pyza1985

nie zabardzo... choć żałuję Lizetki. Od cioci pożyczam dalsze części. Wracając do Zurowa, może przeasadzili ale w filmie podobał mi się bardziej

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones