Sylwester Zawadzki

7,0
129 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sylwester Zawadzki

Sylwester Zawadzki jest osobą wyjątkową. Nigdy nie przypuszczałem, że Polska może mieć tak wybitnego aktora. Niektórzy pewnie będą robili mi problemy z tego powodu. W przypadku Pana Zawadzkiego zaczęło się od częstego grania prostych ról w takich filmach jak "Karabiny" albo "Kim jest ten człowiek". Podejrzewam, że żeby przygotować się do tych ról Pan Sylwester musiał ćwiczyć tekst w dzień i w nocy. Na szczęście podołał oczekiwaniom.

Pana Sylwestra polecili mi znajomi. Muszę przyznać, że jego zestaw ról jest prawdziwie unikalny. Pan Sylwester wchodził nawet w skład takich seriali jak "M jak miłość"! Wydaje mi się że gdyby nie wspomagał innych na planie, serial nie byłby w stanie funkcjonować.

No i oczywiście nie można zapomnieć o jego wybitnych kontrybucjach przy innych filmach. Należy cieszyć się, że mimo swojego wieku ma w sobie dużo seksapilu. Zawsze chciałem wiedzieć jak się czuje dzisiaj, po tylu latach z całym swoim dorobkiem na karku.

Nie pytajcie skąd tyle o Nim wiem. Prawdopodobnie to zasługa mojej żony ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones