Marina Aleksandrova

7,9
801 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marina Aleksandrova

eh co za szczęściara takiego miec męża, mam nadzieje ze choc ona to doceni, a nie tak jak tamta doprowadzi do tego ze bedzie chcial sobie zyly podciac

Bohun_7

"co za szczęściara"??? Sorry, ale chyba nie chciałabyś być jego następna ex? Domogarow jest moim ulubionym aktorem, ale nikt nie jest doskonały. Może czytałaś "Pana Tadeusza"? Ktoś powiedział , że Jacek przegrywa jako wojownik, a wygrywa jako człowiek. Natomiast Domogarow wygrywa jako artysta, lecz przegrywa jako człowiek.
Jeśli się ze mną nie zgadzasz to czekam na odpowiedź. ;]

rosengarden

Ja się nie zgodzę...nie nam oceniać, jakim to on jest człowiekiem. Publiczne pranie małżeńskich brudów nie jest fajne i ludzie nie powinni tego robić, bo kogo to obchodzi. To żenujące. Jednak prawda jakim on jest człowiekiem a jakim nie jest... że jest człowiekiem przegranym...proszę Cię...
Ludzie są ze sobą i się rozstają, i tyle, to normalne, jeśli chce będzie miał 10 żon, nikomu do tego. A jeśli któraś zechce być z nim, tez nikomu do tego. Przegrywa jako człowiek, bo... co?...taki zły jest? Znasz faceta? Jesli tak, to mnie też z nim zapoznaj:) Chętnie z nim pogawędzę, bo wydaje się miły.

jula86

OMG! Ojeju, teraz powinnam się posikać w spodnie za to co napisałam...? Nie tylko o jego żony chodzi, ale też inne sprawy prywatne... A jak np. to, że ze swym starszym synem nie utrzymywał kontaktów, a on później zginął w wypadku itd. ... Chyba mi nie powiesz, że jeśli ojciec nie utrzymuje kontaktów z dzieckiem to jest fajne?

rosengarden

To jest bardzo niefajne, ale powtarzam, to jego prywatne życie...Co teraz... mam mu dać w twarz, za to, ze syna nie odwiedzał? A to czyjaś sprawa czy sumienie? czy jego...
Nie będę mówiła jakim jest człowiekiem, bo może sama lepsza nie jestem. To artysta, a artysta to zawód i tak powinien być postrzegany. Skupmy się na tym. I wcale Cię nie zamierzałam atakować, (Ty masz swoje zdanie, a ja swoje, w porzadku),wręcz przeciwnie, miło jest z kimś podyskutować od czasu do czasu na tego typu ważne tematy :D
pozdrawiam

jula86

No ok, to jego prywatne życie. Na ogół nie chcę osądzać ludzi znanych z tv, bo ich po prostu nie znam. Ale jak już napisałam to jest mój ulubiony aktor i trochę więcej się interesuje nim niż innymi "gwiazdami" i pozwoliłam sobie wygłosić moje skromne zdanie na jego temat. Nie wpływa to jednak na mój pogląd o jego talencie aktorskim.

P.S. Jeśli ja go nie znam, ty go nie znasz i nawet "Bohun" go nie zna to chyba nie jest fajnie pisać coś w stylu: "jaki boski facet", czy "(Gromuszkina)wygadywala glupoty o tym ze pije wodke i ja bije...". Przecież ich nie znamy. Już to ustaliłyśmy, tak?

rosengarden

Nom...ja ostatnio też się nim trochę więcej interesuję :D hehe, ale pewnie niedługo mi przejdzie jak to zwykle bywa. Facet super jest, uważam, ze z wyglądu jest "boski", a czemu nie...
A to że ta laska to powiedziała o nim, co powiedziała, to chyba miała prawo, w końcu z nim żyła ileś lat pod jednym dachem. Tylko wygadywanie tego na łamach prasy to jest totalna żenada moim zdaniem, ale czego się nie robi dla sławy (i tu mówię o niej).. a bo to oni jedyni (?)..itd
A tak na marginesie-i tu pozwolę sobie ocenić :)) tę parę-z doświadczenia wiem heh, ze facet nawet wyglądający na milusiego jest do wszystkiego zdolny, ale kobita też jest do wielu rzeczy zdolna, również do kłamstw, wiec kto wie, kto wie...co jest prawdą.
(Oczywiście zakładając, ze laska naprawdę to wygadywała, bo czasem zwyczajnie prasa coś wymyśli...nie wiem, aż tak intensywnie tego nie śledziłam).

jula86

Taaa... jeszcze 2 lata temu też bym się zachwycała jego wyglądem i myślałabym, że zainteresowanie nim zniknie. Zainteresowanie nie zniknęło, ale też nie sikam na jego widok.
Na temat jego życia już się wypowiedziałam и это всё!
Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones