Jerzy Trela

Jerzy Józef Trela

7,9
27 261 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jerzy Trela

Znam Jerzego Trelę osobiście ponieważ jest moim sąsiadem :)

Często spotykam jego żonę Georgetę Trelę jak wychodzi na spacer z psem - czarnym, wielkim wilczurem.

sewarlol

A ja znam M.Wisniewskiego i wcale sie tym nie chwale!!!

sewarlol

A ja znam Toma Hanksa !!!!! :P Wy go nie znacie ;P

Elano

Ty go znasz,ale on Ciebie nie zna ;))
Pewnie nawet Grażynka i ten wilczur nie wiedzą ktoś Ty.

sewarlol

a ja znam Basie Borkowską, Natalke Cybort, Michała Czerwińskiego, Małgorzate Dobrakowską, Przemysława Jurewicza, Jacka Karpowicza, Marte Kawe, Joanne Klepadło, Norberta Krawczyka, Dorotę Lambrecht, Jerzego Łącznego, Natalię Małachowską, Monikę Mróz, Paulinę Nocko, Sandre Pierutę, Piotra Pierzaka, Adama Piętkę, Joannę Przylepę, Olgę Sawicką, Sandre Segin, Mikołaja Sienkiewicza, Wojtka Siwiere, Patrycje Surdy, Karolinę Szwabowską, Piotra Szymańskiego, Sylwie Tatesiuk, Tadeusza Wnuka, Mistrza Jodę i Bułkę... I sie nie chwalę ;/

dziarkowski

Na prawdę nie wiem o co wam wszystkim chodzi. Dlaczego tak zazdrościcie? To bardzo fajnie, mieć takiego sąsiada jakiego ma "sewarlol". Słuszność miał Wojciech Młynarski zapowiadając na swoich koncertach piosenkę pt."Szajba": ''Felietonik o jednej z najpiękniejszych polskich przywar narodowych: BEZINTERESOWNEJ ZAWIŚCI!".

sewarlol

On mieszka w Krakowie? I jaki jest? Sympatyczny? :D

lilith_goot

jest dobrym profesorem w Szkole Teatralnej w Krakowie. Przyjdź do szkoły to se go obejrzysz...

Rocky_Balboa

To swietny aktor.
Tak na marginesie chodziłem do jednej klasy z córką Andrzeja Precigsa Natalią.
W tej samej klasie była tez Paulina Sokołowska która z siostrą tworzy duet Julita&Paula

giovanni50

A ja znam Helene Galas.a wy nie znacie
Nawet nie wiecie kim ona jest
HA! leszcze ;)

Rocky_Balboa

oglądam go w teatrze i TV :)

lilith_goot

oj nie zazdroszczę.Ja tam nie chciałbym żeby sąsiadem na moim osiedlu był ktoś kto jest popularniejszy niż ja ;-))

Bondman

Poznałem Pana Trelę osobiście na urodzinach wujka :)! Powiem tylko, że ... skubany ma pamięć do twarzy, gdyż 2 tygodnie wcześniej nieświadomie zupełnie, że będzie na urodzinach wujka, wziąłem sobie od niego autograf :)

MaksSpisak

Jak udało Ci się wziąść autograf? Ja też bym chciał.

Charles02

Wiesz, ja akurat jak mi to znajomi mówią mam "oczy dookoła głowy", a że jeszcze mieszkam w Krakowie, więc się rozglądam uważnie czy ktoś znany koło mnie nie idzie. Kiedyś w czerwcu jak było Euro, szukam knajpy, gdzie można mecz obejrzeć siadam.. patrzę koło mnie "Szef wszystkich szefów, Krzysztof Jarzyna ze Szczecina" czyli Pan Edward Lubaszenko. Oj dużo mam już autografów:)!

sewarlol

Kłamiesz, zrób zdjęcie .

sewarlol

a ja znam biebera i sie nie chwale

sewarlol

niesamowite

sewarlol

A ja znam Ryśka z Klanu. Wszyscy możecie się schować ze swoimi znajomościami.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones