PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34021}
5,5 36 063
oceny
5,5 10 1 36063
3,1 9
ocen krytyków
Stara baśń. Kiedy słońce było bogiem
powrót do forum filmu Stara baśń. Kiedy słońce było bogiem

W przypadku tego filmu można prześcigać się w wyszukiwaniu wad... Co Was najbardziej razi? W
mojej opinii Stara Baśń to najprawdopodobniej najgorszy film w karierze Jerzego Hoffmana. Jest na to
wiele argumentów.

Więcej na moim blogu: Cofnij KINO:

http://cofnijkino.blogspot.com/2013/09/stara-basn-10-lat-pozniej-czyli-jak.html

ocenił(a) film na 8
fidelio

nie będę czytal twojego blogu, ale pieprzysz farmazony obrazajac Hoffmana za Stara Basn... W tamtych czasach, nie mogliśmy się spodziewać lepszych efektow specjalnych jak na nasze Polskie standardy. Niektóre sceny walki zostały nieco skrocone, jest kilka niedogodnien w filmie, które Pan Jerzy moglby doszlifować, ale widać, ze był to film nisko budżetowy... czas trwania 1,5h bez napisow to troszkę mało jak na jego tworczosc i potencjal ale za to film nie nudzi !!!!! należy go oceniac pod katem Polskich realiów i Polskich filmow, czyli powinien otrzymać ocene 8/9 a nie 5,5... No ale coz taki gość jak @Fidelio całkowicie niszczy ocene polskiej tworczosci. Dla mnie film swietny, byłem na nim w kinie na premierze bedac nastolatkiem i mam ogromny sentyment. Dalbym 9 żeby podnieść note ale film zasluguje na 8 moim zdaniem.

ocenił(a) film na 5
wolter03

A "Ogniem i Mieczem" jakoś dało się porządnie zrobić. Chociaż do światowego poziomu wciąż daleko, to jednak film o dwie, albo trzy klasy lepszy... A więc się dało nawet w polskich realiach nawet wtedy.

ocenił(a) film na 3
wolter03

A dlaczego mamy oceniać "pod kątem Polskich realiów i Polskich błędów" (cytuje z błędami ofc)? Kino jest jedno i jeżeli mamy do czegos się porównywać to porównujmy się z najlepszymi, bo w przeciwnym razie szybko osiągniemy poziom kinematografii Timoru.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones