PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34021}
5,5 36 055
ocen
5,5 10 1 36055
3,1 9
ocen krytyków
Stara baśń. Kiedy słońce było bogiem
powrót do forum filmu Stara baśń. Kiedy słońce było bogiem

Nie mam już sił by oglądać kolejną ekranizaję naszej literatury. Czy już nikt nie jet w stanie wymyślić czegoś nowego?

szczuruburu

Nie ma przymusu
Jeśli ktoś nie chce oglądać tego filmu, to nie musi. Dlaczego z góry zakładacie, że film jest zły? A poza tym niektórzy lubią filmy kostiumowe i oni na pewno się nie zawiodą.

użytkownik usunięty
marzenag

re: nie ma przymusu
no ja nie wiem, na czym jak na czym ale na filmie kostiumowym to sie dopiero mozna zawiesc!

ocenił(a) film na 1
szczuruburu

chyba nie
Wiesz na lektury w kinie zawsze bedzie popyt... Jesli film sie nie sprzeda zawsze mozna zagonic szkoly do ogladania :) Nikt sie nie zastanawia nad tym czy warto go krecic, a ogladajac ostatnie polskie produkcje zastanawiam sie czy oni (tworcy) w ogole maja na celu zrobic dobry film czy po prostu lubia rozglos towarzyszacy tym ich wielkim produkcjom... No ale pewnie jest tez wielu takich ktorym filmy te sie podobaja... wiec...

MerryM

dokładnie
Jest dokładnie tak jak mówisz. Na ekranizacjach lektur zawsze znajdzie się widownia no i... pieniążki. I chyba właśnie o te drugie w tym wszystkim chodzi. Zawsze można zrobić jeszcze mały przekręcić i np. wycenić dekoracje 10x drożej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones