PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34021}
5,5 36 063
oceny
5,5 10 1 36063
3,1 9
ocen krytyków
Stara baśń. Kiedy słońce było bogiem
powrót do forum filmu Stara baśń. Kiedy słońce było bogiem

Byłam, widziałam. Nie jest źle. Spodziewalam się większej kichy. Jakie jest polskie kino każdy wie i widzi...nie ma cudów..nie ma kasy. Recenzja pana Kubackiego jest trochę niesprawiedliwa...Przy tak minimalnym budżecie jaki miala Stara Baśń trudno spodziewać sie scen rodem z Gladiatora. A i tak ucjęcia walki w SB są mocne i dobrze skrecone i zmontowane - Pracowała tam tylko jedna kamera!!! Idźcie na ten film - obejrzycie przyjemną, wciągającą opowieść...Kilka słów o rolach. Najgorszy w swojej karierze Żebrowski - bez polotu, bez pomysłu, mdły, sztampowy. Wbił się w jakiś schemat niestety...Foremniak - ciarki mnie przeszły - bardzo dobra! Olbrychski - po raz pierwszy od dawna nie przerysował postaci! Stupka - spoko, ale znam lepszych aktorów do tej roli np.Marian Opania...Wisniewska - z humorem, charakterystyczna, perełka w filmie! Kozłowski - do dupy...Mam też dobre zdanie o kilku nowych twarzach odtwarzających role: Diwy, starszego brata Diwy i Wikinga - herszta bandy ...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones