PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94442}
5,6 37
ocen
5,6 10 1 37
Cyganka Aza
powrót do forum filmu Cyganka Aza
Neuromer

Kopia jest chociaż w nienajlepszym stanie.

MrDeszczowy

a wiesz może gdzie taką kopię można znaleźć? ten film jest mi strasznie potrzebny do pracy magisterskiej, a nigdzie go nie ma:(

wirsal

Przykro mi ale niestety nie wiem. Jeśli chodzi o sieć niestety na pewno go nie znajdziesz. Ja też kiedyś szukałem...
Film nigdy nie był pokazywany w telewizji (przynajmniej przez ostatnie dwadzieścia lat) więc nie było szans, żeby ktoś nagrał.
W zeszłym roku telewizja Kino Polska wykorzystała w jednym ze swoich programów kilka krótkich urywków...
Przypuszczam, że skoro zaprezentowali fragmenty to mają całość tylko nie pokazują z różnych powodów.
Jeżeli ten film to ważny element twojej pracy to możesz spróbować napisać do Kino Polska.
Być może w drodze wyjątku zgodziliby się udostępnić Ci jakąś kopię, ewentualnie skontaktuj się z samą Filmoteką Narodową.
Znając nasze chore prawa wątpię, żeby udało Ci się coś od nich uzyskać ale próbować zawsze można... Kto wie...?
Niestety tak to już jest, że w Polsce zdobycie takiego filmu to prawdziwa droga przez mękę... :(
Pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia.

MrDeszczowy

wielkie dzięki za pomoc:)

wirsal

mam ten film, jest to dzieło osierocone, mogę przesłać zainteresowanym

Neuromer

posiadam, film niemy, ale idzie zrozumieć sens, świetna gra aktorów

7215

Jestem zainteresowana filmem, była bym wdzięczna za jego przesłanie :)

madziula55

Proszę o adres mailowy ☺

7215

madziek55@interia.pl ♡

7215

czy ja też mogłabym prosić? Będę bardzo, bardzo wdzięczna. desert-flower@wp.pl

7215

Ja również bym poprosił :) lukaszgab94@gmail.com

7215

też poproszę, będę zobowiązany, lewandowskiedmund3@gmail.com

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones